انگشتر طلا

انگشتر، محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین زیورآلات است. قیمت انگشتر طلا بسیار متنوع بوده و به طرح، گرم و نصب سنگ‌های قیمتی برروی آن بستگی دارد. برندهای مشهور و معتبر بین‌المللی تولید و پخش جواهرات مانند رولکس، کارتیه و ونکلیف انگشترهای فوق‌العاده زیبا و چشمگیری برای بانوان و آقایان طراحی می‌کنند. زیورآلات این برندها در سراسر جهان طرفدار و خریدار دارد. در ادامه درباره مدل‌های جدید‌ انگشترهای این برندها توضيح می‌دهیم.

آشنایی با مشخصات و قیمت انگشتر طلا کارتیر

طلا انگشتر برند کارتیه یا کارتیر طراحی بسیار خلاقانه و چشم‌نوازی دارند. انواع انگشتر زنانه طلا که توسط این برند رونمایی شده‌اند، مدل‌های زیر هستند:

  • انگشتر ترینیتی کارتیه: این انگشتر زیبا، باید در جعبه جواهرات هر خانمی وجود داشته باشد. زمان خلق این انگشتر به سال ۱۹۲۶ برمی‌گردد. این انگشتر ظریف و جذاب، از ۳ حلقه ساده به رنگ رزگلد، زرد و سفید تشکیل شده که نماد عشق، وفاداری و دوستی است. ۳ حلقه انگشتر ترینیتی درهم تنیده شده‌اند و جلوه بسیار شکیلی را ایجاد کرده‌اند.. طراحی هنرمندانه و زیبایی خیره‌کننده انگشتر کارتیر ترینیتی توانسته پس از چند دهه همچنان محبوبیت خود را حفظ کند و انتخاب و اولویت بسیاری از هنرپیشگان مطرح جهان برای استفاده در مراسم‌های بین‌المللی باشد.

  • لاو کارتیه: این انگشتر، نماد شعار (عشق همه چیز است) بوده و توانسته محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. تمرکز طراحان این انگشتر، برروی عشق بوده و با الهام از جمله (عشقت را برای همیشه قفل کن) انگشتر جدید طلا خود را خلق کرده‌اند. انگشتر زنانه طلا لاو کارتیه در رنگ‌های سفید، زرد و رزگلد در سایز متفاوت ساخته شده‌اند. قیمت انگشتر طلا کارتیه طرح لاو به رنگ و سایز آن بستگی دارد.

  • حلقه لاو کارتیه: حلقه لاو کارتیه، مدل انگشتر طلا جواهر همان انگشتر لاو است که فرم کلی آن تغییر نکرده، تنها سنگ‌های قیمتی مانند الماس، برلیان و زمرد برروی آن کار کرده‌اند. طراحان کارتیه، حلقه لاو را با تک‌نگین بزرگ و برجسته نیز ساخته‌اند که کاربرد حلقه ازدواج و نامزدی نیز دارد.

  • انگشتر کارتیه: انگشتر جدید طلا Cartier طراحی ساده، نو، مدرن و زیبایی دارد. این طرح از انگشترهای برند کارتیه معمولا مورد پسند بانوان جوان‌تر قرار دارد. نام برند Cartier برروی مرکز این انگشتر حک شده و در کنار آن، شیارهای کوچکی در فواصل منظم طراحی شده است. رنگ‌های این انگشتر، سفید و رزگلد هستند.

انگشتر زنانه طلا ونکلیف را بهتر بشناسید

در طراحی انگشتر طلا جدید ونکلیف تراش‌دار از طبیعت و به‌ویژه گل‌ها الهام گرفته شده است. انگشتر ونکلیف تراش‌دار به‌شکل گل شبدر چهاربرگ بوده و درخشندگی بسیار خاصی دارد. این انگشتر نماد خوش‌شناسی، امید و پایداری شناخته می‌شود. قسمت گل این انگشتر از ورقه‌ای طرح‌دار ساخته شده که درخشندگی و زیبایی آن تمام نگاه‌ها را خیره می‌کند. گوی‌های طراحی‌شده در لبه گلبرگ‌ها، باعث زیبایی بیشتر و بهترشدن نمای این انگشتر شده است. قیمت انگشتر طلا زنانه ونکلیف به داشتن سنگ‌های قیمتی مانند یاقوت، الماس، گارنت ماندارین و زمرد بستگی دارد. انگشتر ونکلیف طرح پاوه مدل جدید و بسیار زیبای دیگری است که فرم بیضی دارد و مرکز آن از نگین‌های سفید تشکیل شده و دور آن را گوی‌های طلایی‌شکل تشکیل می‌دهد. نگین‌های سفید این انگشتر باعث بازتاب نور می‌شوند و جلوه خاص و فوق‌العاده زیبایی به دست‌ها و استایل افراد می‌بخشند.

قیمت انگشتر طلا رولکس چقدر است؟

انگشترهای برند رولکس، بسیار باکیفیت، لوکس و تجملاتی هستند. معمولا از انگشتر رولکس در مجالس رسمی و اشرافی استفاده می‌شود. در دنیای مد و فشن، انگشتر مجلل و باشکوه رولکس نیز مانند ساعت‌های آن، توانسته جایگاه بسیار مهمی کسب کند و در اولویت خرید بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار بگیرد. درخشندگی و جلب توجه از ویژگی‌های بارز انگشتر رولکس است. در ساخت انگشتر جدید طلا رولکس از سنگ‌های قیمتی، یاقوت کبود، زمرد، یاقوت قرمز و نگین استفاده می‌شود. استفاده از این تزئینات باعث افرایش قیمت انگشتر طلا زنانه رولکس می‌شود. مشهورترین انگشترهای رولکس عبارت‌اند از:
انگشتر اسپرت رولکس: طراحی این انگشتر از یک رینگ طلایی یا سفید با مرکزیت نماد برند رولکس تشکیل شده که پیش‌زمینه آن به رنگ مشکی یا هم‌رنگ با رینگ انگشتر است. این انگشترها اسپرت و مجلسی هستند و بانوان و آقایان می‌توانند از آن استفاده کنند.
انگشتر زنانه رولکس: حلقه یا انگشتر زنانه رولکس از یک نوار پهن با طرح‌های مربعی‌شکل تشکیل شده که به بند ساعت‌های طلای آن شباهت دارد. انگشترهای فوق‌العاده شیک رولکس به رنگ‌های رزگلد، سفید و زرد یا ترکیبی از آن هستند. انگشتر زنانه رولکس نمای لوکس و باشکوهی دارند. قیمت انگشتر طلا رولکس، به‌دلیل اینکه در ساخت آن از طلای خالص استفاده می‌شود و روش ساخت پیچیده‌ای دارد، از انگشترهای برندهای دیگر بیشتر است.