از آغاز تا همیشه

در کنار شما هستیم

جواهری نیکا در سال 1342 با افتتاح اولین شعبه خود در خیابان شریعتی (نرسیده به سه راه طالقانی )پایه گذاری گردید و سپس شعبات دیگر در خیابان های شهید بهشتی (روبروی مدرسه عالی بازرگانی سابق)،قائم مقام فراهانی ( روبروی تهران کلینیک ) و در خارج از ایران در کشور آمریکا ایالت کالیفورنیا تاسیس گردید همچنین از سال 1372 با افتتاح یک شعبه در مرکز تجاری گلستان توانسته فعالیت خود را گسترش دهد.

گالری جواهرات نیکا از بدو تاسیس تا کنون مورد اعتماد هزاران مشتری از سراسر کشور بوده و همچون ریشه و سابقه خود توانسته جز چندین برند با اصالت و ریشه دار صنعت طلا و جواهر ایران باشد. بخش طلا نیکا با نام ” نیکا گلد گالری ” توسط نسل سوم این خانواده در سال 1396 راه اندازی شده و امیدوار است با تلفیق علم و تجربه، الهام بخش طرح های منحصر به فرد ،با بالاترین کیفیت باشد.

«نیکا گلدگالری» سعی دارد همچنان ارتباط خود را بازار جهانی حفظ کند و فراتر از آن

فرهنگ و اسطوره های ایران را در قالب طراحی های مدرن به این بازار معرفی کند.

about

پیشینه ما؛ پشتوانه ما

آنچه ما را منحصر به فرد می‌کند

ما در گالری نیکا به پشتوانه سال ها فعالیت مستمر در بازار طلا و جواهر ایران بر این باوریم که تضمین حیات یک برند، تنها یک اتفاق نیست، بر همین اساس همواره کوشیده ایم علاوه بر حفظ کیفیت محصولات و خدمات، پیوند موثری با مخاطبان خود داشته باشیم. از این رو با تکیه بر اعتماد و حمایت هزاران مشتری در تمام این سال ها توانسته ایم بخشی از خاطرات همراهان نیکا باشیم.

0 نوع
محصول
0 شعبه
فعال
0 هزار
مشتری