دستبند تیفانی

دستبند تیفانی یکی از جدیدترین مدل‌های دستبند روز جهان است که امروز از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و جزء پرفروش‌ترین محصولات طلا و جواهر محسوب می‌شود. برند تیفانی یکی از توليدکنندگان جواهر است که با درنظرگرفتن سلایق مشتریان خود، برترین محصولات را تولید و به عرضه می‌رساند.ما در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی مشخصات اصلی دستبند برند تیفانی بپردازیم. اگر شما نیز قصد دارید از جواهرات این برند خرید داشته باشند، توصیه می‌کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

معرفی دستبند تیفانی

دستبند تیفانی طلا یکی از محصولات برند تیفانی است. این محصول در رنگ‌بندی‌های مختلفی تولید می‌شود و قیمت آن مطابق با وزن محصول محاسبه خواهد شد. برای ایجاد اتصال محکم در این دستبند از یک قفل جذاب T شکل استفاده شده که این موضوع در افزایش ظرافت و زیبایی آن نقش موثری دارد.این محصول باتوجه به نمایی زیبایی که دارد، از وزن مناسبی برخوردار است و معمولا کیفیت مناسبی‌ را ارائه می‌کند. همچنین یکی از جواهرات لوکس و جذاب محسوب می‌شود و بهترین گزینه‌ برای هدیه به بانوان است.

ویژگی دستبند تیفانی

این جواهر مطابق با شکل ظاهری که دارد، از ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی برخوردار است. هر یک از انواع این محصولات در وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند و قیمت‌های متفاوتی دارند. اکثر افراد باتوجه به ویژگی‌های اصلی دستبند‌ها نسبت به خرید آن تمایل پیدا می‌کنند.

  • دستبند تی تیفانی: یکی از جذاب‌ترین دستبند‌های موجود در این گالری، تی تیفانی است که در وزن‌های مختلف با سایز شماره 2 ساخته شده و شروع وزن این دستبند بین 4 گرم تا 4.88 سوت است. این محصول سه رنگ اصلی زرد، رزگلد و سفید دارد.

  • دستبند هاردور تیفانی: این دستبند یکی از محصولات بی‌نظیر موجود در شعبه کوروش است که در اندازه‌های 18 تا 23 سانتی‌متر تولید شده و وزن 10.55 سوت دارد. این دستبند از اتصال میان حلقه‌ها ساخته شده است و رنگ طلایی دارد.

  • بنگل تیفانی همراه آویز قلب: این محصول یکی از جدیدترین دستبند‌های برند تیفانی است که دارای یک آویز به شکل قلب بوده و وزن کلی آن 18.77 سوت محاسبه شده است. این دستبند در رنگ زرد و سایز شماره 3 موجود است.

  • بنگل ایکس تیفانی: این محصول ازجمله دستبند‌های جذاب و بسیار شکیل است که با وزن 10.88 تولید شده و از تلفیق دو رنگ زرد و رزگلد طراحی شده است.

در بخس بالا به معرفی دستبند‌های تیفانی موجود در گالری پرداختیم. افراد می‌توانند با مراجعه به سایت و افزودن محصول مورد نظر به سبد خرید، دستبند مورد نظر خود را تهیه کنند.

خرید دستبند تیفانی

یکی از روش‌های آسان برای خرید دستبند تیفانی زنانه، مراجعه به فروشگاه‌های معتبر در حوزه طلا و جواهرات است. افراد می‌توانند به کمک این روش، محصول مورد نظر خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت کنند.
قیمت این محصول باتوجه به وضعیت نرخ روز طلا و جواهرات محاسبه می‌شود و لازم است که افراد برای خرید دستبند تیفانی طلا قیمت دقیق آن را از مراکز فروش جواهرات، استعلام کنند. دستبند طلا یک هدیه مناسب و بسیار زیبا برای بانوان محسوب می‌شود و برخی از افراد، این محصول را به‌عنوان یک هدیه جذاب برای روز مادر تهیه می‌کنند.
این دستبند یکی از اجزای زیبای کلکسیون تیفانی است که در اقسام مختلفی تولید می‌شود. طراحی طلایی و رزگلد این محصول 2 نوع پرطرفدار این دستبند در میان بانوان است. افراد می‌توانند برای تهیه این محصول به سایت‌های معتبر و فعال در حوزه فروش طلا و جواهرات مراجعه کنند.